1. Informacje ogólne

 1. Niniejsze warunki użytkowania dotyczą Serwisu www, funkcjonującego pod adresem url: www.adrpartner.pl
 2. Operatorem Serwisu jest: ADR Partner Sp. z o.o., ul. Marii Konopnickiej 15, 78-320 Połczyn-Zdrój, NIP 6722103882, REGON 524807599, KRS 0001026642.
 3. Adres kontaktowy poczty elektronicznej operatora: biuro@adrpartner.pl
 4. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację niniejszych warunków.

2. Treści zawierane w Serwisie

 1. Wszystkie treści publikowane w Serwisie mają charakter ogólnoinformacyjny i nie mogą być rozumiane jako usługa doradztwa w przewozie drogowym towarów niebezpiecznych, a także w każdym innym. Tym samym korzystanie z Serwisu i zawartych w nim informacji nie może być uważane za równoznaczne z wyznaczeniem doradcy ADR.
 2. Pomimo dołożenia wszelkich starań, by treści publikowane za pośrednictwem Serwisu, były aktualne i wolne od błędów, Operator Serwisu informuje, że Serwis może zawierać informacje nieaktualne lub błędne.

3. Czat

 1. Udostępniony na stronach Serwisu czat jest taką samą formą kontaktu, jak każda inna jego metoda (np. rozmowa telefoniczna, wiadomość e-mailowa, itd.). Żadna z przeprowadzonych za pośrednictwem czatu rozmów nie może być rozumiana jako usługa doradztwa w przewozie drogowym towarów niebezpiecznych, a także w każdym innym, oraz nie może być rozumiana jako wyznaczenie doradcy ADR.
 2. Informacje dostarczone za pośrednictwem czatu mają charakter ogólnoinformacyjny. Operator Serwisu informuje, że mogą zawierać informacje nieaktualne lub błędne.

4. Zwolnienie z odpowiedzialności Administratora Serwisu

   1. Operator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób, w jaki Użytkownik wykorzysta informacje opublikowane za pośrednictwem Serwisu, a także wynikające z tego dla Użytkownika konsekwencje.

ZOBACZ TEŻ

Szkolenie
stanowiskowe ADR

Zapewnij swoim pracownikom wymagane szkolenie stanowiskowe ADR i podnieś bezpieczeństwo Twojego biznesu

Szczegóły