KURS NA
DORADCĘ ADR

Kurs na doradcę ADR zaliczysz już w dwa weekendy

Wybierz jeden z naszych gwarantowanych terminów i bądź pewien, że kurs się odbędzie

Egzamin nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem

Nauczysz się sprawnie rozwiązywać prawdziwe zadania egzaminacyjne

Zdobędziesz cenne uprawnienia

Zyskasz nowe możliwości zarobku, w tym pracy zdalnej

Zobacz nasz prosty cennik

 • Kurs na doradcę ADR 3000 zł

Powyższa cena jest ceną brutto. W tej cenie otrzymasz także wszystkie materiały dodatkowe.

Gwarantujemy te terminy 2023

Najbliższy kurs odbędzie się w dniach:

Kliknij na pozostałe miesiące i sprawdź szczegóły.

21, 22, 27, 28, i 29 października

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj termin:

+48 729 447 545

biuro@adrpartner.pl

18, 19, 24, 25 i 26 listopada

Przewidujemy również możliwość przeprowadzenia kursu w dniach roboczych. Zapytaj o konkretny termin.

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj termin:

+48 729 447 545

biuro@adrpartner.pl

Możemy zorganizować ten kurs w innym miejscu i terminie. Jeśli interesuje Cię kurs w późniejszym terminie, niż na powyższym harmonogramie, również możemy go zaplanować. Daj nam znać, jeśli możemy to dla Ciebie zrobić, a następnie zajmiemy się szczegółami.

Lokalizacja

Większość kursów dla kandydatów na doradców ADR prowadzimy w Połczynie-Zdroju.

Kurs na doradcę ADR

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

W powyższej cenie otrzymasz kompletny kurs na doradcę ADR obejmujący materiały szkoleniowe, w tym drukowaną Umowę ADR, teksty innych ważnych aktów prawnych, przykładowe pytania oraz zadania egzaminacyjne. Te materiały dostaniesz na własność. Zapewnimy także poczęstunek.

Konsultacje możemy zrealizować grupowo lub indywidualnie, w zależności od potrzeb kursanta. Umówienie się na indywidualne konsultacje dla osób, które ukończyły ten kurs, jest możliwe zazwyczaj z tygodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli dojeżdżasz i chcesz skorzystać z noclegu – nic prostszego! Kurs prowadzimy w miejscowości uzdrowiskowej, dostępność noclegów w różnych cenach oraz różnych standardach jest bardzo duża. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dobre oferty noclegów wraz ze śniadaniem dostępne są w popularnych serwisach takich jak Booking.com lub noclegi.pl

My nie będziemy wymagać żadnych dodatkowych opłat. Przed przystąpieniem do egzaminu będziesz musiał jednak wnieść opłatę w wysokości 500 zł. Ta opłata jest kierowana przez kandydatów na doradców ADR bezpośrednio na konto Transportowego Dozoru Technicznego.

Oczywiście! Ponieważ egzamin prowadzony jest przy Transportowym Dozorze Technicznym, kwestie związane z egzaminem będziesz ustalać bezpośrednio z tym urzędem. Chętnie, pomożemy ci przygotować odpowiednie dokumenty wymagane od kandydatów na doradców ADR.

Zazwyczaj jest taka możliwość pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne podstawowe wymagania lokalowe. Szczegóły omówimy podczas krótkiej rozmowy telefonicznej.

Staramy się umieszczać aktualne terminy na tej stronie, ale zdarza się, że możemy zmienić plany dla klientów lub uwzględnić dodatkowy termin w harmonogramie. Jeśli potrzebujesz takiego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu – postaramy się pomóc.

Kurs na doradcę ADR - wymagania

Możesz zdobyć świadectwo doradcy ADR jeśli:

 • posiadasz wykształcenie wyższe - nie musi być kierunkowe,
 • nie byłeś skazany za przestępstwo umyślne przeciwko wiarygodności dokumentów, obrotowi gospodarczemu oraz bezpieczeństwu publicznemu,
 • ukończyłeś ten kurs doradcy,
 • złożyłeś z wynikiem pozytywnym egzamin przed komisją egzaminacyjną działającą przy Dyrektorze TDT, nie później niż w terminie 12 miesięcy od dnia ukończenia kursu.

Twoje nowe uprawnienia będą ważne przez 5 lat. To dużo czasu, żeby ta inwestycja przyniosła Ci korzyści. Przed upływem ich ważności będziesz mógł przystąpić do uproszczonego egzaminu i przedłużyć je na kolejne 5 lat.

Jak odbywa się nasz kurs

Prowadzimy go zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem. Trwa 44 godziny lekcyjne i obejmuje:

 • część ogólną - 24 godziny,
 • część specjalistyczną - 16 godzin,
 • konsultacje - 4 godziny.

W trakcie zajęć zdobędziesz wiedzę pozwalającą zdać egzamin, co obejmuje także rozwiązywanie przykładowych zadań egzaminacyjnych. Pokażemy Ci też wiele praktycznych elementów mających bezpośredni związek z codzienną pracą doradcy ADR.

Na koniec otrzymasz zaświadczenia, które upoważni Cię do przystąpienia do egzaminu na doradcę ADR w terminie do 12 miesięcy od dnia ukończenia kursu.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u źródła. Poniżej znajdziesz odnośniki do najważniejszych stron dotyczących tego zagadnienia.

TDT – Informacje o egzaminie dla kandydatów na doradców

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz też do nas napisać. Czekamy!

  ZOBACZ TEŻ

  Szkolenie
  stanowiskowe ADR

  Zapewnij swoim pracownikom wymagane szkolenie stanowiskowe ADR i podnieś bezpieczeństwo Twojego biznesu

  Szczegóły

  KURS NA DORADCĘ ADR

  kurs na doradcę adr