KURS ADR
DLA KIEROWCÓW

Cennik

Kurs ADR dla kierowców

Najczęściej zadawane pytania

Każdy nasz Kurs ADR dla kierowców obejmuje materiały dodatkowe w postaci podręcznika i przykładowych testów egzaminacyjnych. Dodatkowo w cenie wliczony jest koszt przeprowadzenia egzaminu państwowego oraz wydania uprawnień. Oznacza to, że np. w cenie kursu podstawowego wliczone są elementy o łącznej wartości ponad 100 zł. Szukając kursu ADR dla kierowcy upewnij się, co jest wliczone w jego cenę i jaki będzie ostateczny koszt uprawnień. Nasza cena jest all in.

Nie. Koszt wydania uprawnień jest wliczony w koszt kursu. Tak samo jest z kosztem egzaminu – również wliczamy go w cenę kursu.

Nie. Po przeprowadzonym kursie i egzaminie zbieramy od ciebie informacje niezbędne do tego, żeby załatwić formalności w twoim imieniu. Dlatego po zakończonym egzaminie po prostu oczekujesz na zaświadczenie ADR, które otrzymasz pocztą. To wszystko.

Tak. Kurs ADR dla kierowców może być przeprowadzony w siedzibie pracodawcy pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne podstawowe wymagania lokalowe. Żeby ustalić szczegóły, prosimy o kontakt.

Kurs ADR dla kierowców - wymagania

Żeby wziąć udział w kursie i przystąpić do egzaminu potrzebne jest:

 • ukończony 21 rok życia,
 • ważne prawo jazdy kat. B, C lub C+E.

Uprawnienia ADR ważne są przez 5 lat. Warto pamiętać także, że wszystkie dodatkowe uprawnienia, chociaż ważne także przez okres 5 lat, są ważne tylko w czasie ważności uprawnień kursu podstawowego ADR. Dlatego tak ważne jest, żeby pamiętać odnowić te podstawowe uprawnienia przed upływem 5 lat.

Egzamin

W zależności od rodzaju kursu egzamin składa się z różnej liczby pytań. W każdym przypadku do uznania jego wyniku za pozytywny niezbędne jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na przynajmniej 2/3 pytań.

Na przykład egzamin na kurs ADR dla kierowców, kurs podstawowy, składa się z 30 pytań, z czego należy udzielić poprawnych odpowiedzi na przynajmniej 20.

Są to testy zamknięte jednokrotnego wyboru. Oznacza to, że tylko jedna z trzech odpowiedzi jest poprawna.

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza

  SKLEP

  ZOBACZ TEŻ

  Doradca ADR

  Sprawdź, czy obowiązek wyznaczenia doradcy ADR dotyczy też ciebie

  Szczegóły

  Szkolenie
  stanowiskowe ADR

  Zapewnij swoim pracownikom wymagane szkolenie stanowiskowe ADR i podnieś bezpieczeństwo Twojego biznesu

  Szczegóły

  KURS ADR DLA KIEROWCÓW

  kurs adr dla kierowców

  ZADZWOŃ DO NAS JUŻ TERAZ